Bekaret Hapı

Yapay Kızlık Zarı

kızlık dikimi

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır

Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır , yapay kızlık zarı kullanımında nelelre dikkat edilmedilir gibi sıkça sorulan sorularınızı cevaplamak için bu makaleyi yazmış bulunuyoruz.

Yapay kızlık zarı kutularının içerisinde 2 adet bulunmaktadır. İlk yapay kızlık zarı test etmek diğeri ise kullanmak içindir.

Yapay kızlık zarını jelatininden çıkardığınız zaman ürünün bir tarafının koyu bir şekilde olduğunu göreceksiniz. Koyu kısım vajina içerisine önce girecek şekilde kuru olan vajinaya serçe parmağınız ile 3-4 cm kadar itekleyeceksiniz.

Yapay kızlık zarını vajina içerisine yerleştirdikten sonra ortalama olarak 10-15 dk aralığında beklemelisiniz. Daha sonra ön sevişme bölümüne geçip , 10-20 dk aralığında ön sevişmenizi gerçekleştirmelisiniz.

Yapay kızlık zarınun üzerindeki zar  bu sırada bayandan salgılanan sıvılar sonucunda erimeye başlayacak ve bu sıvılara kan yoğunluğunu verecektir. Daha sonra içerisinde bulunan özel kan tanecikleri ise bayandan salgılanan ve kan yoğunluğunu almış olan sıvıları kan rengine dönüştürecektir. Partner müdahale ettiği zamanda kan şeklinde yapay kızlık zarı , bekaret kanı şeklinde kendini dışarıya bırakacak ve kızlık izlenimi verecektir.

Bekaret Hapı © 2015