• Kızlık Zarı Dikimi Görüntüleri

  Son zamanlarda internet üzerinden en çok aranılanlar hakkında yaptığımız araştırmada kızlık zarı dikimi görüntüleri ‘nin çok merak edildiğini gördük ve bu konu hakkında değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek istedik.Kızlık zarı dikimi ameliyatının görüntüleri hakkında resimleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  Kızlık zarı diktirmek yerine Yapay Kızlık Zarı tavsiye etmekteyiz. Ameliyatsız bir şekilde kızlık kanı getirmeye yarayan yapay kızlık zarı hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Kızlık zarı dikimi görüntüsü

  Kalıcı kızlık zarı dikimi görüntüsü

  Yukarıdaki görüntülerde kalıcı yöntemle yapılan kızlık zarı dikimin resimleri bulunmaktadır. Kalıcı kızlık zarı dikimi Türkiye’de yeni uygulanmakta olup dikim ücretleri yaklaşık olarak 4000 TL civarındadır.Kalıcı kızlık zarı dikimi Antalya,Ankara,İstanbul,İzmir gibi büyük şehirlerimizde yapılmaktadır.

  Kızlık zarı dikimi görüntüleri

  Yukarıda görmekte olduğunuz resimde, kızlık zarı bozulmuş olan bir vajina görmektesiniz. Aşağıdaki resimlerde dikim işlemi başlıyor.

  Kızlık Zarı

  Yukarıdaki resimde ise kızlık zarı uzun yıllar önce bozulmuş ve kızlık zarı tamamen yokolmuş bir vajina görüntüsü incelemektesiniz. Sırada kızlık zarı dikimi görüntüleri var.

   

  kızlık zarı dikimi görüntüleri

  Kızlık zarı dikimi yapılmadan önce vajinal bölge ve çevresi antiseptik özel ilaçlar ile temizlenir ve kızlık zarı dikimi ameliyatına hazırlanır.

  Kızlık zarı dikimi ameliyatı

  Vajinal bölge içerisinde bulunan ve birleştirilecek olan milimetrik dokular, koter ve lazer yardımıyla açılır.

  Kızlık zarı dikimi ameliyatı

  Daha önce yırtılmış olan kızlık zarının her noktasının birleştirilmesi kızlık zarı dikimi ameliyatlarında çok önemli değildir. Kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatlarında ki amaç, ilerde girilecek olan cinsel ilişkide kanamanın gerçekleşmesidir.

  Düğünden 1-2 gün önce dikilen kızlık zarı dikimi fiyatı ise 1500 TL civarında olup yine kızlık zarı dikimi Antalya,istanbul,Ankara,İzmir,Konya gibi büyük şehirlerde yapılmaktadır.

  Elinde kızlık zarı dikimi ücreti olmayan veya kızlık zarı ameliyetından korkan bayanların tercih ettiği ve sonucu görerek kullandıkları yapay kızlık zarı hakkında bilgi isterseniz lütfen sitemizi inceleyiniz.

   

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>