Bekaret Hapı

Yapay Kızlık Zarı

kızlık dikimi

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Yapay Kızlık ZarıTürkiye’de Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı en çok sorulardan birisi olmaya başladı.Söylentilere göre her 10 kadından 1 tanesinin kızlık zarı dikimi yaptırdığı veya yapay kızlık zarı kullandığı söylentiler arasındadır. Yapay kızlık zarı satan sitelere ve kızlık zarı dikimi gerçekleştiren muayenehanelere olan ilgi de bunu doğrular niteliktedir.

Kültürel ve töresel nedenlerden dolayı bekaret zarına çok önem veren Türkler herşeyde olduğu gibi kızlık zarı dikimi ve yapay kızlık zarı fiyatını da merak etmekteler.İnternette olan bilgilere göre kızlık zarı dikiminin her bölgemizde farklı olduğunu görmekteyiz. Antalya kızlık zarı dikimi , Konya kızlık zarı dikimi , Adana kızlık zarı dikimi, Kocaeli kızlık zarı dikimi, İzmir kızlık zarı dikimi fiyatları hepsinin farklıdır.

Kızlık zarı dikim fiyatları şu şekildedir,  düğünden önceki gün yapılan geçici kızlık zarımı ortalama 1250 – 2500 TL arasında , kalıcı yapılan ve flep yöntemi denilen kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ise 4000-6000 TL arasındadır.

Bütçesi kalıcı veya geçici kızlık zarına yeterli olmayanlar için ise Japon lar başta olmak üzere , Çin ve Alman firmaları imdatlarına yetişti. Yapay kızlık zarı diye tabir edilen fitil benzeri ürün ile bayanların ilk gecelerinde yapay bir kan getirerek kızlık zarı dikimine gerek kalmadan ameliyatsız ve ucuz bir maliyet ile bekaret sorununa çözüm sundular. İlk üreten Japon firması sonrası üreten Alman ve Çin malı yapay kızlık zarının boyalarının yapıştığı yerden çıkmamasından dolayı kullananlar memnun kalmadı fakat Japon Malı kızlık zarı başarılı bir şekilde hayat kurtarmaya devam etmekte.

Alman ve Çin malı kızlık zarı başarılı olmadığı için onlara hiç değinmeyeceğiz. Başarılı sonuçlar alınan ve 1 pakette 2 adet olup ilk ürünü bayanın tek başına test edebildiği Japon Malı yapay kızlık zarını inceleyecğiz. Japon malı yapay kızlık zarı fiyatı 75 TL.Yapay Kızlık zarı kullanımı hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yapay Kızlık Zarı Siparişi vermek içinde buraya tıklayabilirsiniz.

Yapay Kızlık zarı kullanmak istemeyip , kızlık zarı diktirmek isteyenler için ise kızlık zarı dikimi yapılan iller şu şekilde :

Kızlık Zarı Dikimi İstanbul,Kızlık Zarı Dikimi Konya,Kızlık Zarı Dikimi Adana,Kızlık Zarı Dikimi Diyarbakır,Kızlık Zarı Dikimi Eskişehir,Kızlık Zarı Dikimi Antalya,Kızlık Zarı Dikimi İzmir,Kızlık Zarı Dikimi Muğla,Kızlık Zarı Dikimi Van,Kızlık Zarı Dikimi Kocaeli.

2 Yorum

Yorum Ekle
  1. ne yapavagımı bilmiyorum lütfen yardım edin cok zor durumdayım :(

    1. 0546 4400400 numaralı operatör arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bekaret Hapı © 2015